cycling

Kendisine gelen gözkamaştırıcı teklifleri elinin tersi ile iten Nazlı Arman, ikinci kitabı için Olimpos yayınevi ile sözleşme imzaladı.

Geçen yıl Olimpos yayınevi tarafından çıkartılan ve 5.000 baskı yapan, “İÇİMİN TAVAN ARASINDAYIM “ adlı şiir kitabı, inanılmaz bir başarı sağlayıp daha ilk Yapılan sözleşme gereği, o yıl içinde başkaca bir kitap çıkartamayan kendi gibi yüreğide güzel olan şiir perisi Nazlı Arman’nın bu başarısı karşısında sözleşmenin bitmesini bekleyen ünlü kitapevleri bu yıl sanatçının peşine düştü.

Kendisine gelen gözkamaştırıcı teklifleri elinin tersi ile iten Nazlı Arman, ikinci kitabı için yine aynı yayınevi ile sözleşme imzaladı… Redakte edilmekte olan ikinci kitabı için İstanbulda çalışmalarını sürdüren sanatçı… kendisine ve yayınevine gelen istekler karşısında, yayınevi yetkilileri ile bir toplantıya katılan güzel sanatçı, alınan ortak karar gereğince, öncelikle ilk kitabının ikinci baskısının çıkartılmasına, sonradan ikinci kitabının basılması kararına vardılar..

Şiir perisi Nazlı Arman’ın ilk kitabı olan “İÇİMİN TAVANARASINDAYIM” ın ikinci baskısı çok yakında Tüm Türkiyede kitapevi ve marketlerde yerini alacağını müjleleriz..

Vatan Haberleri

Haber Linki : http://www.vatanhaberleri.com/detay-haber-4938-icimin-tavan-arasindayim.html

Nazlı Arman Şiirleri

"Hayat'a ara verişlerimde bu şiir'ler benim kendime kaçışlarımdı "İçimin tavan arasındaydım Ve orada Sadece kendimleydim Ve bu kitap içimin sizinle ilk buluşması Bir gün sizde herşeyden kaçmak ve kendinizle kalmak isterseniz belkide bu dizeler gitmek istediğiniz yerdeki kokulu şiir duraklarınızdır.

Galeri