İçimin Tavan Arasındayım:

Eğitim hayatını Ankara ve yurtdışında tamamlayan Nazlı Arman, okul yıllarının ardından asistan olarak başladığı Türk - Alman ortak İlaç firmasının şimdi uluslar arası CEO’su olarak görevine devam etmektedir

Yedi çocuklu Çerkez bir ailenin kızı olan Nazlı Arman’ın, şiir sevdası yedi yaşında başlamış.

“Merdivenlerini sindire sindire çıktığım ‘İçimin Tavan Arası’ nı sizlere açtım” diyen Arman, şiir kitabını şu cümlelerle anlatıyor: “Hayata ara verişlerimde bu şiirler benim kendime kaçışlarımdı. ‘İçimin Tavan Arası’ndaydım ve orada sadece kendimleydim. Bu kitap içimin sizlerle ilk buluşması. Bir gün siz de her şeyden kaçmak ve kendinizle kalmak isterseniz, belki de bu dizeler gitmek istediğiniz yerde ki kokulu, Şiir duraklarınızdır.

Evet..

Bu kitapta ruhumu ve kokumu sundum.

Okurken ruhumun kokusu yayılacak ruhunuza ve şiirlerimle buram buram dağılacaksanız.” Bir gün çok sevdiğim bir dostum bana cesaret vererek yazdıklarımı şiir severlerle paylaşmamı istedi.

Şimdi sizlerleyim..

Yüreğimden sevgilerimle,

Nazlı ARMAN

"Hayat'a ara verişlerimde bu şiir'ler benim kendime kaçışlarımdı "İçimin tavan arasındaydımVe orada Sadece kendimleydim Ve bu kitap içimin sizinle ilk buluşması Bir gün sizde herşeyden kaçmak ve kendinizle kalmak isterseniz belkide bu dizeler gitmek istediğiniz yerdeki kokulu şiir duraklarınızdır.Evet bu kitapta ruhumu ve kokumu sundum okurken ruhumun kokusu yayılacak ruhunuza ve şiir'lere buram buram dağılacaksanız. İçimin tavan arasındayım Herkesten uzak sevdamlayım Çizdim tuvaline gizlice Yüreğimin tüm renklerini Kayboldum huzur tünelinde Mutluluk yazılmıyor seyir defterine Hazırım inanki esaretine Bu sihirli kaçışların."

Nazlı Arman Şiirleri

"Hayat'a ara verişlerimde bu şiir'ler benim kendime kaçışlarımdı "İçimin tavan arasındaydım Ve orada Sadece kendimleydim Ve bu kitap içimin sizinle ilk buluşması Bir gün sizde herşeyden kaçmak ve kendinizle kalmak isterseniz belkide bu dizeler gitmek istediğiniz yerdeki kokulu şiir duraklarınızdır.

Galeri